شرکت شرق میانه 

از زمان تاسیس شرکت شرق میانه ( SMC GROUP) با هدف صادرات، واردات و تولید، بیش از 3 دهه می گذرد.

اکنون شرکت شرق میانه، یکی از بزرگترین و تاثیر گذارترین شرکتها در زمینه صادرات آجیل، میوه های خشک و واردات محصولات غذایی، کاغذی و سلولزی جهت بسته بندی، همچنین تولید برخی اقلام خوراکی مانند کافی میکس با برند KAFEX، خرما با برند DESSERT FRUITS و خشکبار بسته بندی با برند SUN FRUITS می باشد. گروه شرق میانه با داشتن توانایی و تجربه بالا در امر حمل ونقل  و داشتن شعبی در دبی و سنگاپور گروه وسیعی از محصولات را در سبد واردات و صادرات خود ارائه می دهد. ما همچنان به رشد و حفظ بازارهای خارجی و داخلی با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا ادامه می‌دهیم. شرکت ما بر اساس اصل صداقت و شعار "سهولت انجام کسب و کار" در تمامی معاملات خود بنا شده است. ما همچنین "کیفیت"، "خدمات" و "ارتقا" را در تمام فعالیت های خود دنبال می کنیم.

فعالیت های گروه شرق میانه

شرکت شرق میانه با داشتن 4 کارخانه فرآوری پیشرفته در استانهای کرمان، خوزستان، قزوین و تهران به شناخته شده ترین زمین های کشاورزی کشور دسترسی کامل دارد که در آن پسته، کشمش، خرما و دیگر محصولات کارخانه را طبق مشخصات مورد نیاز مشتری با تکنولوژی روز دنیا، تمیز، نگهداری، بسته بندی و برای حمل و نقل آماده می شوند. ما در شرکت شرق میانه برای ارائه با کیفیت ترین مواد اولیه با تامین کننده های مختلف در سراسر ایران و جهان در ارتباط بوده و همواره در جهت حفظ کیفیت مواد اولیه در بخش تامین و تولید در تلاش هستیم. شما می توانید برخی تولیدات خوراکی مانند کافی میکس با برند KAFEX و خرما با برند DESSERT FRUITS و خشکباربسته بندی با برند SUN FRUITS را به صورت گسترده در بازار مشاهده کنید. در بخشی دیگر از فعالیت های گروه شرق میانه ما توانسته ایم در امر بسته بندی بالاترین سهم میزان واردات محصولات سلولزیFBB را به خود اختصاص دهیم. 

چشم انداز و ماموریت ما

چشم انداز شرکت شرق میانه شناخته شدن در سطح جهانی به عنوان شرکتی تاثیر گذار و مشتری محور در زمینه واردات، صادرات و تولید اقلام غذایی و سایر بخشهای وابسته به صنعت غذایی می باشد که همواره کیفیت را در الویت قرار می دهد.

ماموریت شرکت ما فراهم کردن و رساندن محصولات با کیفیت به مشتریانمان در سراسر جهان می باشد.